שירותי חברת WOW DESIGN

צוות מיומן ומקצועי נותן שירותי הקמה, עיצוב בניית ואחזקה שוטפת של אקווריומים בכל רחבי הארץ.

אנו נותנים שירות לאקווריומים בכל הגדלים ומכל הסוגים.

הקמת פלודריום

הקמת פלודריום -  אנו בחברת וואו דיזיין מעצבים את הפלודריומים המיוחדים והמרשימים ביותר. דגש על זרימות מים, טפטופים, ערפל ותאורה. לדמות את הטבע לפרטי פרטים. מיקום צמחים טרופיים לסביבה הכי מתאימה. המראה מדהים ביופיו. משרה רוגע והתפעלות אינסופיים.
קרא עוד

הקמת ותחזוקת בריכות נוי

אנו בחברת וואו דיזיין בונים, מעצבים וגם נותנים שירותי אחזקה לבריכות נוי מסוגים שונים ובגדלים שונים בכל רחבי הארץ.בריכת נוי לדגי קוי – דגי קוי הינם דגים ממשפחת הקרפיונים. דגים צבעוניים בגווני זהב, כתום, צהוב, לבן ושחור בשילובים מגוונים. דגים פעילים ביותר וחברותיים. לא פעם אני שומע מבעלי הבריכות שהם בטוחים שהדגים שלהם מזהים באופן מיוחד רק אותם. הבריכות נראות יפה במהלך כל השנה.בריכות נוי לצמחיה טבעית – בריכות אלו משלבות צמחי בריכה ודגי זהב. הפריחה בתקופת האביב והקיץ מדהימה כל פעם מחדש. עלים ירוקים בגדלים עצומים ופריחה בשלל גוונים של פרחי צמחי המים. פשוט מחזה מדהים.
קרא עוד

אחזקת אקווריום

אחזקת אקווריום -  אנו עושים שימוש רק במוצרים מהמובילים בתחום. מלווים את הלקוח החל משלבי התכנון וההקמה ועד לאחזקה שוטפת. בין אם מדובר במערכות בסיסיות ועד למערכות ממוחשבות המתוחכמות ביותר הקיימות בתחום.
קרא עוד

בניית אקווריום

בניית אקווריום -  אנו עושים שימוש רק במוצרים מהמובילים בתחום. מלווים את הלקוח החל משלבי התכנון וההקמה ועד לאחזקה שוטפת. בין אם מדובר במערכות בסיסיות ועד למערכות ממוחשבות המתוחכמות ביותר הקיימות בתחום.
קרא עוד

תכנון אקווריום

תכנון אקווריום -  אנו עושים שימוש רק במוצרים מהמובילים בתחום. מלווים את הלקוח החל משלבי התכנון וההקמה ועד לאחזקה שוטפת. בין אם מדובר במערכות בסיסיות ועד למערכות ממוחשבות המתוחכמות ביותר הקיימות בתחום.
קרא עוד

עיצוב אקווריום

עיצוב אקווריום אנו מעצבים במיטב הסגנונות בהתאם לדרישות הלקוח. בהשראה מעולם הבונסאי, אשר נותן לנו פיסת עולם מיניאטורית ומכניס את הטבע הפראי אליכם הביתה.
קרא עוד
דילוג לתוכן